Esam līdzās ar praktiski izmantojamu informāciju, emocionālu, garīgu un ķermenisku atbalstu. Esam sastopamas Vidzemē kā arī tiešsaistē no jebkuras vietas Latvijā vai pasaulē.

Ilze Kuduliņa

LDA sertificēta dūla, LZVKA sertificēta zīdīšanas konsultante

"Katrā sievietē pašā ir intuitīva zināšana par to, kas viņai nepieciešams un nāk par labu bērnam. Reizēm šī zināšana ir noslēpusies zem dažādu viedokļu un pieredžu uzslāņojuma un ir nepieciešams atbalsts un kāds, kas uzdotu īstos jautājumus, lai to saklausītu un noticētu savai spējai pieņemt sev un savam bērnam vispiemērotākos lēmumus."

Uzzināt vairāk...

Lita Dudele-Krastiņa

LDA sertificēta dūla, LZVKA sertificēta zīdīšanas konsultante, slingu konsultante

"Mans lielākais gandarījums ir iedrošināt jaunos vecākus izvēlēties sev piemērotāko dzemdību vietu, atbalsta personas, sajust tieši savas vajadzības un kopīgi sagatavoties skaistajam, bet vienlaikus arī grūtajam satikšanās ceļam ar savu mazulīti. Katrreiz tas ir citādi, vienmēr brīnumaini."

Uzzināt vairāk...

Gunita Amoliņa

Dūla apmācībā, zīdīšanas konsultante

"Šis ceļš nav jāiet vieniem pašiem. Dūla var būt tā, kas palīdz vecākiem neapjukt jaunajā dzīves situācijā, palīdz viņus soli pa solim ievirzīt jaunajā — mammas un tēta — lomā."

Uzzināt vairāk...

Dace Lisovska

Psiholoģe

"Gaidot mazuli, sievietei tiek doti deviņi mēneši laika. Mazulis aug un attīstās, un tāpat arī sieviete mainās. Šai laikā mainās sievietes ķermenis, mainās pašsajūta, mainās emocijas, domas un sajūtas. Ir jauki, ja šo laiku var baudīt, var par to priecāties."

Uzzināt vairāk...

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.