Ilze Kuduliņa

LDA sertificēta dūla, LZVKA sertificēta zīdīšanas konsultante

Esmu triju bērnu mamma, un man ir bijusi tā laime piedzīvot, cik nozīmīga loma ir atbalstam, lai sieviete savu grūtniecību, dzemdības un dzīvi ar mazuli piedzīvotu kā iedvesmojošu un spēcinošu pieredzi, kuru ir vērts atcerēties un gribas piedzīvot atkal.

Esmu apguvusi Latvijas Dūlu apvienības piedāvāto izglītību un ieguvusi sertifikātu kā dzemdību dūla, kā arī esmu LZVKA sertificēta zīdīšanas konsultante. Tāpat esmu apguvusi rebozo lakatu masāžu. Pastāvīgi turpinu mācīties, gan pieredzes ceļā, gan piedaloties tālākizglītības pasākumos un lasot jaunāko literatūru un pētījumus par dzemdībām.

Mans lolojums ir arī vecmātes Ina May Gaskin grāmatas "Ainas Mejas ceļvedis dzemdībām" tulkojums latviešu valodā. Esmu daudz mācījusies no šīs vecmātes par to, kā atbalstīt sievieti dzemdībās, lai tās ritētu savu normālo vēlamo gaitu. 

Tomēr uzskatu, ka lielākais darbs ir jāpaveic pirms dzemdībām, tādēļ palīdzu dzemdībām sagatavoties un sniedzu atbalstu pēcdzemdību periodā. Zīdīšanas grūtību risināšana ir mana specialitāte, bet tas ietver arī atbildes uz daudziem citiem jautājumiem, kas jaunajiem vecākiem rodas par dzīvi kopā ar jaundzimušo bērniņu un rūpēm par viņu. Emocionālais atbalsts ir neatsverams papildinājums zināšanām par to, kā pielāgoties jaunajiem apstākļiem un kā risināt grūtības, ja tādas radušās.

Katrā sievietē pašā ir intuitīva zināšana par to, kas viņai nepieciešams un nāk par labu bērnam. Reizēm šī zināšana ir noslēpusies zem dažādu viedokļu un pieredžu uzslāņojuma un ir nepieciešams atbalsts, lai to saklausītu un noticētu savai spējai pieņemt sev un savam bērnam vispiemērotākos lēmumus.

Mana darba mērķis: lai ir arvien vairāk tādu mammu un tētu, kas grūtniecību, dzemdības un mazuļa dzīvē tik nozīmīgos pirmos mēnešus pavadītu, jūtoties droši, priecīgi un izbaudot šo neatkārtojamo pieredzi, kas ar katru bērnu mums dota tikai vienu reizi. 

Atbalsts klātienē pieejams Smiltenē, Valmierā, Cēsīs un apkārtnes pilsētās un teritorijās. Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas pieejamas tikpat vērtīgas konsultācijas arī tiešaistē vai telefoniski.

Mob. tel. 26482060

E-pasts: [email protected]

Dace Lisovska

Psiholoģe, zīdīšanas konsultante

Gaidot mazuli, sievietei tiek doti deviņi mēneši laika. Mazulis aug un attīstās, un tāpat arī sieviete mainās. Šai laikā mainās sievietes ķermenis, mainās pašsajūta, mainās emocijas, domas un sajūtas. Ir jauki, ja šo laiku var baudīt, var par to priecāties. Tomēr bieži šīs pārmaiņas nes sev līdz neziņu, bailes, dažādus jautājumus gan par to, kas notiek fiziski ar mazuli un pašu sievieti, gan par to, kas notiek ar sievieti emocionāli.

Es piedāvāju savu – psiholoģes atbalstu! Esmu padziļināti apguvusi dūlu zināšanas (grūtniecības un dzembību psiholoģiju un dzemdību fizioloģiju), līdz ar to konsultēju sievietes grūtniecības un pēcdzemdību laikā.  Palīdzu rast drosmi izrunāt savas bailes, nedrošību, neziņu un iegūt iekšēju spēku sevi stiprināt šajā pārmaiņu laikā. Sniedzu arī informāciju par neskaidrajiem jautājumiem attiecībā uz grūtniecību un dzemdībām. Tāpat sniedzu atbalstu aborta, spontānā aborta un bērna nāves gadījumā.

Konsultēju Jelgavā un tās apkārtnē.

Latvijas Dūlu apvienības biedre
Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas biedre

Mob. tel: 26634531

E-pasts: [email protected]

Pirkumu grozs