"Dūlu prakse" ir:

Ilze Kuduliņa

Sertificēta dūla, zīdīšanas konsultante

Esmu triju bērnu mamma, un man ir bijusi tā laime piedzīvot, cik ļoti nozīmīgs sievietei ir atbalsts grūtniecības laikā, lai piedzīvotu savu grūtniecību, dzemdības un dzīvi ar mazuli kā iedvesmojošu un spēcinošu pieredzi, kuru ir vērts atcerēties un gribas piedzīvot atkal.

Katrā sievietē pašā mājo intuitīva zināšana par to, kas sievietei ir nepieciešams un nāk par labu viņai un bērniņam. Ir nepieciešams atbalsts, lai to saklausītu un noticētu savai spējai pieņemt sev un savam bērniņam vispiemērotākos lēmumus, neraugoties uz to, ko par to domā apkārtējie, vai kas rakstīts māmiņu forumos.

Gribētos, lai arvien vairāk ir tādu mammu, kas grūtniecību, dzemdības un mazuļa dzīvē tik nozīmīgos pirmos mēnešus pavadītu, jūtoties droši, priecīgi un izbaudot šo neatkārtojamo pieredzi, kas ar katru bērnu mums ir dota tikai vienu reizi. Lai jaunās mammas varētu uzplaukt savā mātes lomā!

Atbalsts pieejams Jelgavā, Ozolniekos un pēc pieprasījuma arī Rīgā, Dobelē un citur.

Latvijas Dūlu apvienības biedre, valdes locekleMob. tel. 26482060

Dace Lisovska

Psiholoģe, dūla apmācībā, zīdīšanas konsultante

Gaidot mazuli, sievietei tiek doti deviņi mēneši laika. Mazulis aug un attīstās, un tāpat arī sieviete mainās. Šai laikā mainās sievietes ķermenis, mainās pašsajūta, mainās emocijas, domas un sajūtas. Ir jauki, ja šo laiku var baudīt, var par to priecāties. Tomēr bieži šīs pārmaiņas nes sev līdz neziņu, bailes, dažādus jautājumus gan par to, kas notiek fiziski ar mazuli un pašu sievieti, gan par to, kas notiek ar sievieti emocionāli.

Es piedāvāju savu – psiholoģes un dūlas atbalstu! Piedāvāju emocionālu un psiholoģisku atbalstu sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību laikā. Sniedzu atbalstu un klātbūtni dzemdībās gan stacionārā, gan mājās. Palīdzu rast drosmi izrunāt savas bailes, nedrošību, neziņu un iegūt iekšēju spēku sevi stiprināt šajā pārmaiņu laikā. Sniedzu arī informāciju par neskaidrajiem jautājumiem attiecībā uz grūtniecību un dzemdībām. Tāpat sniedzu atbalstu aborta, spontānā aborta un bērna nāves gadījumā.

Dūloju Jelgavā, tās apkārtnē. Dodos arī uz Rīgu.

Latvijas Dūlu apvienības biedre.


Mob. tel: 26634531

E-pasts: [email protected]

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .