Zīdīšanas atbalsta grupa

Šaubas, jautājumi, satraukumi par zīdīšanu? Visu februāri vari bez maksas piedalīties atbalsta grupiņā, dalīties ar savu pieredzi, grūtībām, sajūtām un meklēt atbildes un risinājumus kopā ar sertificētu LZVKA zīdīšanas konsultanti Ilzi Kuduliņu.

Ik trešdienu plkst. 9:30 zoom platformā.

Bez maksas: visu februāri dalība nodarbībās ir bez maksas, bet ar lūgumu mēneša beigās sniegt savu atsauksmi par grupā piedzīvoto un iegūto.

No 1. marta maksa par nodarbību 25 EUR mēnesī. Spied pogu "pieteikties", atrod Zīdīšanas atbalsta grupu un iegādājies abonementu. Pieteikties!

Tu pastāsti, kā tev iet, vai uzdod kādu jautājumu, uz kuru vēl neesi atradusi atbildi vai par ko vēlies uzzināt vairāk. Šajā grupā nesaņemsi nosodījumu vai vienīgo pareizo viedokli. Tu tiksi uzklausīta, dzirdēsi citu mammu pieredzes stāstus, vairs nejutīsies tik viena ar saviem jautājumiem un piedzīvoto, kā arī saņemsi savai situācijai piemērotus ieteikumus vai jautājumus, kas tev palīdzēs aizdomāties un nonākt pašai pie saviem individuālajiem risinājumiem.

Šī grupa paredzēta ilgstošam atbalstam vismaz viena mēneša garumā vai ilgāk. Ja gribas noskaidrot tikai vienu jautājumu, ir iespēja saņemt īso SOS konsultāciju vai, ja situācija ir sarežģītāka, tad piemērotākas būs individuālas zīdīšanas konsultācijas. Pēc tam vai paralēli tam noteikti var piebiedroties arī atbalsta grupai. Tuvāko zīdīšanas konsultanti meklē www.zidit.lv.

Pirkumu grozs