Zīdīšanas atbalsta grupa

Šaubas, jautājumi, satraukumi par zīdīšanu? Visu februāri vari bez maksas piedalīties atbalsta grupiņā, dalīties ar savu pieredzi, grūtībām, sajūtām un meklēt atbildes un risinājumus kopā ar sertificētu LZVKA zīdīšanas konsultanti Ilzi Kuduliņu.

Pieteikties!

Tu pastāsti, kā tev iet, vai uzdod kādu jautājumu, uz kuru vēl neesi atradusi atbildi vai par ko vēlies uzzināt vairāk. Šajā grupā nesaņemsi nosodījumu vai vienīgo pareizo viedokli. Tu tiksi uzklausīta, dzirdēsi citu mammu pieredzes stāstus, vairs nejutīsies tik viena ar saviem jautājumiem un piedzīvoto, kā arī saņemsi savai situācijai piemērotus ieteikumus vai jautājumus, kas tev palīdzēs aizdomāties un nonākt pašai pie saviem individuālajiem risinājumiem.

Šī grupa paredzēta ilgstošam atbalstam vismaz viena mēneša garumā vai ilgāk. Ja gribas noskaidrot tikai vienu jautājumu, ir iespēja saņemt īso SOS konsultāciju vai, ja situācija ir sarežģītāka, tad piemērotākas būs individuālas zīdīšanas konsultācijas. Pēc tam vai paralēli tam noteikti var piebiedroties arī atbalsta grupai. Tuvāko zīdīšanas konsultanti meklē www.zidit.lv.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.