Topošo mammu klubiņš

"Topošo mammu rīti" ir tikšanās iespēja un laiks, kurā kopā ar citām topošajām māmiņām grupā Tev ir iespēja gūt atbildes uz Tev interesējošajiem jautājumiem. Neformāli draudzīgā gaisotnē, aprunājoties vienai ar otru un apmainoties ar pieredzēm, ir iespēja iegūt sajūtu, ka Tu neesi viena ar savu neziņu, raizēm vai citām emocijām. Šādas rīta tikšanās palīdz mazināt stresu, bailes un depresīvās sajūtas, pretī liekot drošības sajūtu par savu varēšanu. Apmeklējot "Topošo mammu rītus", Tu veltīsi nedalītu uzmanību sev un savam gaidāmajam bērnam, vairosi savu prieku un enerģiju, vienlaikus rūpējoties arī par sava mazuļa labsajūtu.

Atbalsta grupa jaunajām mammām

Bieži nākas dzirdēt no jaunajām mammās, ka neviens jau tā īsti nepastāsta patiesību, par to kāda būs dzīve pēc bērna piedzimšanas. Un arī, ja "patiesība" ir dzirdēta, tad bieži vien tikai pašai piedzīvojot laiku ar jaundzimušo, sieviete saprot, cik tas prasa daudz spēka, pacietības un mīlestības pret sevi un savu bērnu un cik daudz dažādu emociju var piedzīvot šai laikā.

Atbalsta grupā, satiekot citas jaunās mammas, Tev būs iespēja sajust, ka neesi vienīgā, kura piedzīvo emocionālo stresu, nevar izgulēties un paēst normāli, jūtas iztukšota un dusmīga. Tu saņemsi atbalstu un iedrošinājumu.