Ājurvēda tavai veselībai!

Ceturtdien, 2. jūlijā plkst. 18:00-20:30  - lekcija: ājurvēda tavai veselībai!  (angļu valodā)

Ājurvēdas ārsts Dr. Sohan Veer Singh viesosies Jelgavā ar vieslekciju par ājurvēdas skatījumu uz veselību un meditācijas nozīmi cilvēka dzīvē. Noslēgumā arī jogas vingrinājumi veselībai, tādēļ vēlams ierasties ērtā apģērbā.

Dr Sohan Veer Singh ir indiešu izcelsmes ārsts, kura dzimtā jau vairākās paaudzēs  sastopami ajūrvēdas un jogas speciālisti. Viņš ir apguvis ājurvēdas zinības, jogu, naturopātiju, akupresūru, vēdisko astroloģiju, meditāciju, reiki un pulsa diagnostiku, kā arī ieguvis medicīnisko izglītību Eiropā. Šī ārsta mērķis ir pielietot ājurvēdas metodes, lai novērstu mūsdienās bieži sastopamās veselības problēmas un stresa radītās sekas. Eiropā viņš darbojas jau vairāk nekā 10 gadu, ir ārstējis ap 6000 cilvēku visā pasaulē, un pašlaik dzīvo un strādā Latvijā. Vairāk informācijas par ārstu šeit

Maksa dalībai lekcijā - ziedojums. Pieteikšanās obligāta (vietu skaits ierobežots), sūtot sms ar vārdu uzvārdu un norādi "ājurvēdas lekcija" uz tel.nr. 26482060.


Piektdien, 3. jūlijā - individuālas konsultācijas pēc pieraksta (angļu valodā) 

Individuālas konsultācijas, kas atkarībā no vēlmēm var ietvert pulsa diagnostiku, vēdisko astroloģiju, informāciju par veselībai atbilstošu uzturu un dzīvesveidu, akupresūru un citas ājurvēdas terapijas metodes, kas cilvēkam var palīdzēt labāk izprast savu veselības stāvokli un to uzlabot. Konsultācijas valoda ir angļu - ja tā sagādā grūtības, droši ņemiet līdzi pavadošo personu, kas var palīdzēt jums saprasties.

Cenas un pilno piedāvājumu skatieties šeit.

Pieraksts individuālajām konsultācijām pa tel.nr. 26482060.

P.S. Ja interesē kaut kas no piedāvājuma, bet tas šoreiz nav iekļauts publiskajā informācijā, droši jautājiet. Ja būs pietiekami daudz gribētāju, pastāv iespēja pasākuma norisi papildināt ar jūsu izvēlētajām tēmām/nodarbībām, kā arī pagarināt individuālā pieraksta dienu uz sestdienu.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.