Sagatavošanās kursi topošajiem vecākiem*

*Šobrīd piedāvājam iespēju gatavoties dzemdībām individuālu konsultāciju veidā zoom platformā, vienojoties par abpusēji izdevīgu laiku. Cenšamies maksimāli pietuvināt tēmu izklāstu klātienes nodarbībām, vienlaikus izmantojot tehnoloģiju sniegtās priekšrocības - iespēju izmantot dažādus uzskates līdzekļus foto un video formātā. Vairāk informācijas šeit: Online kursi

***

Vispusīga un padziļināta informācija par grūtniecību, dzemdībām un dzīvi ar mazuli. Mazās grupās ar individuālu attieksmi un iespēju uzdot jums aktuālos jautājumus. Ar vecmāti, psiholoģi, zīdīšanas konsultantēm un dūlām.

Tiem topošajiem vecākiem, kuri domā un jūtas atbildīgi par savu bērnu un viņa dzimšanu, grib izprast savas un bērna vajadzības un justies droši dzemdībās, grūtniecības un pēcdzemdību laikā, tādējādi ieliekot pamatu veselīgai un laimīgai bērna dzīvei.

Topošie un jaunie vecāki nepārtraukti piedzīvo izaicinājumus, bet tiem ir iespējams sagatavoties! Šīs nodarbības palīdzēs jums gūt atbildes uz jūsu jautājumiem par grūtniecības laiku, sagatavoties dzemdībām, pēcdzemdību periodam un dzīvei kopā ar mazuli. Iegūsiet pētījumos, vecmāšu un dūlu pieredzē balstītu informāciju, kā arī uzzināsiet ieteikumus, kurus paši varēsiet pielietot, lai piedzīvotu tādas dzemdības, kādas vēlaties.

Tikai 6 pāri* (vai grūtnieces) - personiska pieeja, kas iespējama tikai mazās grupās, dodot iespēju katram saņemt viņa situācijai atbilstošu informāciju. *Nodarbības iespējams apmeklēt pārī vai tikai vienam no vecākiem pēc jūsu izvēles.

Mūsu piedāvātās tēmas (klikšķini uz tēmas, lai lasītu vairāk!):

Svarīgi zināt pirms dzemdībām!
Dzemdību norise I
Dzemdību norise II
Partnera atbalsts dzemdībās
Bērna zīdīšana
Jaundzimušā hendlings
Pēcdzemdību laiks

Nodarbības vada: dūla, zīdīšanas konsultante Ilze Kuduliņa un dūla apmācībā, psiholoģe Dace Lisovska, un mums piebiedrosies sertificēta vecmāte Iveta Bērziņa, kura pieņem gan stacionāra, gan mājdzemdības.

Piedāvājam iespēju sagatavoties dzemdībām un izrunāt visas augstāk minētās tēmas arī individuāli. Piesakies uz konsultāciju: 26482060 (Ilze) vai 26634531 (Dace)

Aktuālos nodarbību datumus skatieties mūsu facebook kontā:  Dūlu prakse Jelgavā vai zvaniet pa augstāk minētajiem tālruņa numuriem. 

Atsauksmes lasi šeit!

Lasi tālāk, lai uzzinātu, ar ko mūsu kursi atšķiras no citiem! 

"Es ļoti ticu sievietes spējai dzemdēt. Es ticu Dieva un dabas gudrībai, kas sievietes ķermeni ir tik brīnišķīgi izveidojis, lai tas spētu iznēsāt mazuli un laist to pasaulē. Es zinu, ka dzemdības ir iespējams piedzīvot kā ārkārtīgi spēcinošu notikumu sievietes dzīvē un novēlu katrai sievietei šādu pieredzi, kur iespējams smelties spēkus visai turpmākajai dzīvei!" /sertificēta dūla Ilze Kuduliņa/

Lai tā notiktu ir jāiegulda darbs grūtniecības laikā. Ir jākrāj zināšanas par savu ķermeni un emocijām, un ir jāiepazīst sevi tā, kā tu iepriekš sevi vēl neesi iepazinusi. Ir jāspēj ieskatīties acīs bailēm, kuras labprātāk gribētos noslēpt no citiem un no sevis. Ja tu to darīsi, tu atraisīsi sevī spēju dzemdēt!

Mūsu dzemdību sagatavošanas kursos, mēs sniegsim tev daudz svarīgas informācijas, bet vēl svarīgāk, mēs būsim tev blakus, palīdzot tev iepazīt sevi labāk, palīdzot tavam partnerim tevi labāk iepazīt un kopīgi rodot atbildes uz katru jums svarīgo jautājumu. Tādēļ mūsu grupas ir mazas (max 6 pāri) - lai mēs varētu atbalstīt katru no jums jūsu dzīves pārmaiņās.

Mūsu topošo vecāku skola atšķiras no standarta piedāvājuma! Lūk, galvenās atšķirības: 

Individualizēta pieeja - mums rūp, lai jūs ne vien uzzinātu mūsuprāt svarīgāko informāciju, bet to arī izprastu un saņemtu atbildes uz visiem jūsu jautājumiem. Negaidiet no mums, ka mēs vienkārši nolasīsim lekciju un aiziesim - mēs runāsim ar jums un sagaidām, ka arī jūs runāsiet ar mums. Mēs mazāk stāstīsim par to, ko darīs ar jums, bet vairāk par to, ko jūs paši varat darīt, lai sev palīdzētu un palīdzētu dzemdībām noritēt tā, kā jūs esat iecerējuši.

Pieredzē un pierādījumos balstīta informācija - mēs piedāvājam Latvijas un pasaules zinošāko speciālistu pieredzē balstītas zināšanas un dalāmies ar jaunāko pētījumos pierādīto informāciju par to, kā gādāt par savu un sava mazuļa fizisko un emocionālo veselību, lai jūs varētu ielikt labāko iespējamo pamatu sava mazuļa turpmākajai dzīvei. Informācija sniedz brīvību, jo tikai zinot, kādas ir jūsu iespējas, jūs varat izdarīt informētas izvēles.

Atbalsta turpinātība - mēs esam paliekošs atbalsts no grūtniecības laika, dzemdībās, pēc dzemdībām un līdz pat mazuļa bērnudārza gaitām. Citi speciālisti mainās, bet dūlu atbalsts saglabājas visā šajā laikā. Jums vienmēr būs kāds cilvēks, kam piezvanīt, lai gūtu informāciju, mierinājumu vai apstiprinājumu savām domām. Ja nevarēsim palīdzēt pašas, ieteiksim, kur vērsties pēc tālākas palīdzības.

Emocionāls atbalsts - ar mums jūs varat būt jūs paši, ar visām jūsu emocijām, raizēm, priekiem, bēdām, bailēm un neziņu. Intensīvu pārmaiņu laikā (kas ir gan grūtniecība, gan dzemdības, gan laiks ar jaundzimušu mazuli) tieši emocionālais atbalsts ir tas, kā bieži vien iztrūkst. Bieži šī slodze nonāk uz partneru pleciem, kaut arī viņi paši piedzīvo šīs intensīvās pārmaiņas un arī viņiem var būt nepieciešams atbalsts. Abiem vecākiem būs vieglāk atbalstīt vienam otru, ja būs vēl kāds, ka atbalstīs katru vai kādu no viņiem.

Pieteikties


Mēs esam pārliecinātas, ka dzīves sākums ir vissvarīgākais sākums dzīvē, jo mazuļa pirmā pieredze un iespaidi, ienākot šajā pasaulē, veidos viņa uztveri par šo pasauli, pašam par sevi un cilvēkiem sev apkārt. Tādēļ mēs ar lielu atbildības sajūtu gatavojam jūs šim nozīmīgajam notikumam, lai palīdzētu piedzimt arī jums kā stipriem, drosmīgiem, atbildīgiem vecākiem, kas prot un uzdrīkstas ieklausīties sevī, pieņemt paši savus lēmumus un izdarīt savas izvēles, lai ieliktu labāko iespējamo pamatu sava mazuļa turpmākajai dzīvei.
Nodarbības vada: dūla, zīdīšanas konsultante Ilze Kuduliņa un dūla apmācībā, psiholoģe Dace Lisovska, un mums piebiedrosies sertificēta vecmāte Iveta Bērziņa, kura pieņem gan stacionāra, gan mājdzemdības.

Piedāvājam iespēju sagatavoties dzemdībām un izrunāt visas augstāk minētās tēmas arī individuāli. Piesakies uz konsultāciju: 26482060 (Ilze) vai 26634531 (Dace)

 Pieteikties


Atsauksmes lasi šeit!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.