Pēc pieprasījuma vadām nodarbības par dažādām ar bērniem saistītām tēmām. Ja kāda no tām jūs ir ieinteresējusi, jautājiet mums par aktuālajiem norises datumiem vai meklējiet informāciju notikumu kalendārā.

Pirmā palīdzība bērnam


Seminārā uzzināsiet, kā sniegt pirmo neatliekamo palīdzību savam bērnam sākot jau no zīdaiņai vecuma. 

Tāpat būs iespēja uzzināt, kā iekārtot bērnam drošu mājas vidi.

Bērna vadīta ēšana

Nodarbība par mazuļu piebarošanu saskaņā ar "bērna vadītu ēšanu" paredzēta vecākiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par mazuļu piebarošanu, sagaidot īsto brīdi, kad bērniņš tam ir tiešām gatavs, veicinot viņa patstāvību un iegūstot veselīgus ieradumus visai dzīvei.

Podiņmācība


Nodarbība vecākiem, kas vēlas uzzināt, kā veiksmīgi sagatavoties podiņmācībai jau no zīdaiņa vecuma? Kad bērniņš ir gatavs podiņmācībai? Kā īstenot podiņmācību saskaņā ar bērna dabisko attīstību? Kā zināt, kad bērniņam vajag nokārtoties? Kā risināt grūtības?

Auduma autiņbiksītes

Nodarbība vecākiem, kas vēlas iepazīt auduma autiņbiksītes - apskatīt, aptaustīt, pamēģināt to uzvilkšanu - un uzzināt, kā bērns jau no mazām dienām dabiski signalizē par savu vajadzību nokārtoties un kā uz šiem signāliem reaģēt, lai bērns saglabātu saikni ar savu ķermeni un podiņmācība noritētu it kā pati no sevis.