Atbalsta grupa jaunajām mammām

Bieži nākas dzirdēt no jaunajām mammās, ka neviens jau tā īsti nepastāsta patiesību, par to kāda būs dzīve pēc bērna piedzimšanas. Un arī, ja "patiesība" ir dzirdēta, tad bieži vien tikai pašai piedzīvojot laiku ar jaundzimušo, sieviete saprot cik tas prasa daudz spēka, pacietības un mīlestības pret sevi un savu bērnu. Un cik daudz dažādas emocijas var piedzīvot šai laikā.

Atbalsta grupā, satiekot citas jaunās mammas, Tev būs iespēja sajust, ka neesi vienīgā, kura piedzīvo emocionālo stresu, nevar izgulēties un paēst normāli, jūtas iztukšota un dusmīga. Tu saņemsi atbalstu un iedrošinājumu.

Tiekamies katru otrdienu 18:00.

Grūtnieču pēcpusdienas

Grūtnieču pēcpusdiena ir tikšanās iespēja un laiks, kurā kopā ar citām sievietēm grupā Tev ir iespēja gūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Neformāli draudzīgā gaisotnē, aprunājoties vienai ar otru un apmainoties ar pieredzēm, ir iespēja iegūt sajūtu, ka Tu neesi viena ar savu neziņu. Šādas pēcpusdienas tikšanās palīdz mazināt stresu, bailes un depresīvās sajūtas, pretī liekot drošības sajūtu par savu varēšanu. Apmeklējos Grūtnieču pēcpusdienu Tu veltīsi nedalītu uzmanību sev un savam gaidāmajam bērnam, vairosi savu prieku un enerģiju.

Tiekamies katru otrdienu 14:00.
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .